Enea Stadion

Klub Muzyczny B17

Klub Muzyczny B17

Klub Muzyczny ma ponad 1000 m2 powierzchni w układzie koncertowym może pomieścić blisko 1400 osób. To nie tylko jeden z największych tego typu obiektów w Wielkopolsce, ale też zdecydowanie jeden z najnowocześniejszych. Do dyspozycji artystów przygotowano 120-metrową scenę oraz w pełni profesjonalny i wielopoziomowy system oświetlenia i nagłośnienia sali.

Letnia Strefa B17

Letnia Strefa B17 to wyjątkowa przestrzeń znajdująca się tuż przy Enea Stadionie. Organizacja koncertów w otwartej przestrzeni otwiera nowe możliwości. To miejsce idealne pod organizację spotkań firmowych w formie pikników.

Stolica Wielkopolski, czyli kulturalny Poznań

W 2016 roku na terenie stadionu nastąpiło otwarcie jednej z największej jego atrakcji Klubu Muzycznego B17. W ten oto sposób powstało miejsce, które spełnia najbardziej wygórowane wymagania artystów i jednocześnie jest przygotowane na przyjęcie ponad 1400 osób.
Mocną strona Klubu B17 jest kompleksowo wyposażone zaplecze techniczne z najnowocześniejszym systemem nagłaśniającym i rozbudowaną sceną, na której można zamontować najbardziej wymyślną scenografię i oświetlenie.

Klub Muzyczny B17 to nie tylko koncerty

Mieszczący się nam Enea Stadionie Klub B17 to także arena wydarzeń o charakterze rozrywkowym i sportowym . To tutaj odbywają się imprezy stand-upowe, wydarzenia sportowe. W ten oto sposób powstało miejsce, które spełnia najbardziej wygórowane wymagania artystów i jednocześnie jest przygotowane na przyjęcie ponad 1400 osób. Mocną strona Klubu B17 jest kompleksowo wyposażone zaplecze techniczne z najnowocześniejszym systemem nagłaśniającym i rozbudowaną sceną, na której można zamontować najbardziej wymyślną scenografię i oświetlenie.

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na imprezę firmową.