Enea Stadion

Dojaz i komunikacja

Jak dotrzeć na Enea Stadion

Dojazd do Enea Stadionu jest możliwy wszystkimi dostępnymi w mieście środkami transportu. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Autobusy

  • 163, 191, 193, 145

Tramwaje

  • 1 (Junikowo – Zawady)
  • 6 (Budziszyńska – Miłostowo)
  • 13 (Junikowo – Starołęka)
  • 15 (Budziszyńska – (PST) – os. Jana III Sobieskiego)

Samochód, Autokar, Motocykl

Z autostrady A2 należy zjechać zjazdem w kierunku drogi nr 5 (kierunek Wrocław) i 11 Piła/ Poznań (kierunek Port Lotniczy Ławica i Targi). Następnie wjeżdżamy na drogę nr 5/E261, kontynuujemy podróż po ul. Głogowskiej, po przejechaniu ok 600 metrów skręcamy w ul. Piotra Ściegiennego, kontynuujemy nasza podróż prosta ul. Piotra Ściegiennego, która następnie łączy się z ul. Edmunda Taczanowskiego, a następnie z ul. Jugosłowiańska. Po przejechaniu ok 100 m ul. Jugosłowiańska łączy się z ul. Bułgarska, na której znajduje się Enea Stadion.

International

Enea Stadion jest położony ok 4 km od Portu Lotniczego Poznań Ławica, dojazd na Enea  Stadion z lotniska Poznań Ławica jest możliwy w następujące sposoby:

  1. Autobusem linii 159 z przystanku Lotnisko Ławica (kierunek Poznań Główny) – na przystanek Kolorowa (6 przystanek).Następnie z przystanku Kolorowa autobusem linii 193 (kierunek Górczyn PKM) na przystanek Stadion Miejski (4 przystanek)
  2. Autobusem linii 159 z przystanku Port Lotniczy Ławica (kierunek Poznań Główny) – na przystanek Swoboda (7 przystanek).Następnie z przystanku Swoboda autobusem linii 191 (kierunek Os. Kopernika) – na przystanek Stadion Miejski (5 przystanek)

Taxi

Dojazd na Enea Stadion jest również możliwy jedną z wielu korporacji Taxi dostępnych na terenie Poznania. Enea Stadion znajduje się przy ul. Bułgarskiej 17.