Blog

Zorganizuj piknik firmowy na Enea Stadionie

Firmowa impreza na świeżym powietrzu, przygotowana w profesjonalny sposób. Do tego niezapomniane atrakcje i znakomity catering. Wszystko skrojone dla Twojej firmy. Tak właśnie może wyglądać piknik firmowy na Enea Stadionie.

Oryginalne miejsce na piknik firmowy 

Ta oferta nie ma sobie równych. Jest tylko jedna lokalizacja w Wielkopolsce, która zapewnia tak wyjątkowe miejsce piknikowe dla firm. Uznany przez klientów prestiż, nasze doświadczenie w obsłudze eventów i możliwości jakie posiada Enea Stadion sprawiają, że nasza oferta warta jest Twojej uwagi. 

Enea Stadion to ekskluzywna lokalizacja
Twój piknik firmowy odbyć się może na błoniach stadionu, na tarasie przy jedej z trybun lub wewnątrz Stadionu z wykorzystaniem nawet kilku wielofunkcyjnych sal. Enea Stadion to miejsce, które gwarantuje niezapomniane przeżycia i dostęp do unikatowej przestrzeni.

Enea Stadion to bogate menu
Dla Twoich gości przygotujemy smakowite potrawy, zróżnicowane dania kuchni światowej oraz przekąski na każdy gust. Oferujemy również obsługę cateringową na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi sprostać indywidualnym potrzebom i pomysłom kulinarnym, bo wiemy jakie znaczenie ma jedzenie na evencie firmowym. 

Enea Stadion to doświadczenie event managerów
Zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń, które dają gwarancję dopracowania wszystkiego w najmniejszym szczególe. Nasi event managerowie przygotują:

  • propozycje tematyki eventu po zbadaniu potrzeb klienta
  • spójny plan atrakcji z zaproponowana tematyką
  • pomysły na stronę wizualną wydarzenia
  • ciekawy i dopracowany harmonogram wydarzenia

„Nasze doświadczenie z pracy z różnymi klientami sprawia, że szybko potrafimy odpowiedzieć na indywidualne potrzeby firm. Dzielimy się też wiedzą o tym, jakie pomysły piknikowe sprawdzają się najbardziej przy określonej liczbie osób czy charakterze wydarzenia. Jeśli klient oczekuje też czegoś bardzo oryginalnego, możemy również wspomóc go w kreowaniu atrakcji wydarzenia” – mówi Małgorzata Sak, dyrektor ds. hospitality Enea Stadion.

Chcesz zapytać o ofertę dla Ciebie!

Co specjalnego oferujemy?

Enea Stadion dysponuje też unikatowymi formami działania na rzecz klientów, które sprawią, że Twoje wydarzenie będzie zapomniane. 

Branding i personalizacja
Na potrzeby klienta możemy przygotować odpowiednią personalizację wydarzenia w oparciu o materiały drukowane czy audiowizualne z wykorzystaniem logotypu klienta.

Światło i dźwięk
Nasze doświadczenie i możliwości techniczne sprawiają, że na pikniku firmowym jesteśmy w stanie zorganizować technikę estradową na koncert wybranej gwiazdy muzycznej. Możliwe są także aranżacje elementów sportowych czy multimediów. Wszystko z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego, oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzętu multimedialnego. Efektowne wizualizacje świetlne możemy również oprzeć o pokazy laserowe. 

Fotografia i nagrania
Mamy w swoim portfolio wiele firm, które mogą zapewnić profesjonalną dokumentację fotograficzną oraz wideo, aby utrwalić najważniejsze chwile z pikniku.

Nasi event managerowie czekają na wiadomość.

Co zyskujesz w standardzie? 

Jest wiele miejsc w Poznaniu, gdzie można zorganizować firmowe wydarzenie w formie pikniku, ale nie mają możliwości zaoferowania tak wielu usług i możliwości, co Enea Stadion. 

  • Dobry dojazd z centrum miasta i z zewnątrz
  • Miejsca parkingowe w cenie wydarzenia 
  • Dostosowane do wielkości wydarzenia i formy zaplecze sanitarne 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy gotowi podjąć się organizacji niezapomnianego pikniku na Enea Stadionie, który wzbudzi entuzjazm wszystkich uczestników.

Zorganizuj u nas swój event