Blog

Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa!

Artysta ogłasza drugi koncert w Poznaniu. Start sprzedaży od 15:00 we wtorek 5 grudnia 2023. A wydarzenie 16 czerwca 2024.

Dawid Podsiadło nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Po wyprzedaniu w kilka minut pięciu stadionów ogłasza kolejny koncert – 16 czerwca 2024 wystąpi na Enea Stadion Poznań. Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 5 grudnia br.

Zaraz po pamiętnym koncercie 26 sierpnia na PGE Narodowym, w którym brało udział aż 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło ogłosił stadionową trasę 2024 – po dwa koncerty na stadionach w Gdańsku i Chorzowie oraz jeden na Enea Stadionie w Poznaniu. Bilety na pięć ogłoszonych koncertów wyprzedały się w zaledwie kilka minut, a artysta zdecydował się na dodanie do trasy kolejnego występu w stolicy Wielkopolski. 16 czerwca 2024 roku zagra po raz drugi na Enea Stadion. Wszystkie zaplanowane na przyszły rok koncerty odbędą się w formule 360 stopni.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Dla nas jako zarządcy obiektu nie ma żadnych przeciwwskazań do przygotowania koncertu dzień po dniu. Od lat organizujemy na Enea Stadionie wiele skomplikowanych realizacji, przy których opracowaliśmy już schematy działania w takich sytuacjach. To pokazuje, że Enea Stadion to nie tylko miejsce piłkarskich zmagań, ale także miejsce spotkań biznesowych oraz dużych wydarzeń artystycznych takich jak koncerty i festiwale. W przestrzeniach stadionu w tym również w klubie B17 realizowanych jest kilkanaście wydarzeń każdego miesiąca” – mówi Małgorzata Sak dyrektor ds. hospitality spółki Stadion Poznań.

Na poznańskim Enea Stadionie scena podobnie jak w sierpniu 2023 roku PGE Narodowym w Warszawie, będzie ustawiona na środku obiektu. To oznacza, że na koncercie może pojawić się więcej ludzi niż wynosi pojemność stadionu w Poznaniu, licząc miejsca siedzące. Organizatorzy planuję przygotować pulę ponad 50 tysięcy biletów.

Koncert Dawida Podsiadły na Enea Stadionie odbędzie się 15 czerwca 2024 roku oraz 16 czerwca 2024 r. Bilety na drugi koncert w otwartej sprzedaży dostępne będę od 5 grudnia od 15:00 na platformie ebilet.pl