Blog

Zorganizuj kongres lub konferencję wiosną na Enea Stadionie!

Szukasz oryginalnego i dającego sporo możliwości miejsca na konferencję, kongres czy szkolenie, które zostanie zapamiętane przez wszystkich uczestników? Na początku roku pojawia się unikalna szansa rezerwacji wynajmu przestrzeni na Enea Stadionie wiosną 2024!

Dlaczego teraz?

Wiosna to czas ożywienia, nowych pomysłów i biznesowego wzrostu. To też czas walki o dobre i prestiżowe powierzchnie konferencyjne i szkoleniowe. Dlatego początek roku to moment, by je zarezerwować.

To kwestia dostępności najlepszych dat w marcu i kwietniu 2024 oraz dodatkowych korzyści, które Enea Stadion może przygotować dla Twojej firmy.

Rabat wczesnej rezerwacji: Oferujemy atrakcyjny rabat dla klientów, którzy zdecydują się zarezerwować naszą przestrzeń na przełomie roku. Im wcześniej, tym korzystniej! Gwarantujemy także niezmienność ceny, przy podpisaniu umowy z początkiem roku. 

Dodatkowe udogodnienia: Każda rezerwacja na wiosnę 2024 ma szanse na dodatkowe udogodnienia, bo dostępne są powierzchnie dające więcej możliwości aranżacji i większy wachlarz cenowy. 

Personalizacja przestrzeni: Dajemy Ci możliwość personalizacji przestrzeni zgodnie z wizją Twojego wydarzenia. Stworzymy idealne środowisko, które podkreśli charakter Twojej konferencji.

Nie zwlekaj. Teraz to najlepszy moment, aby zabezpieczyć idealne miejsce na wiosnę 2024. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować swoją przestrzeń sukcesu biznesowego!

 


 

 

Napisz do nas, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

 

 


 

Dlaczego my?

Przestrzenie wynajmowane firmom na Enea Stadionie sprawdzą się zarówno na większe kongresy czy konferencje, a także na kameralne spotkania dla kilku osób. Powodów, dla których warto je wybrać jest wiele!

Prestiżowa lokalizacja: Nasze przestrzenie konferencyjno-szkoleniowe położone są w samym centrum sportowego centrum miasta. Twoi goście będą pod wrażeniem już od pierwszego kroku. Dysponujemy kilkudziesięcioma osobnymi powierzchniami, także takimi z widokiem na murawę lub tarasami. Zlokalizowane są one na trybunach I i III. 

Nowoczesna infrastruktura: Zapewnimy Ci dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury technicznej, ułatwiającej prezentacje, panele dyskusyjne czy szkolenia. Profesjonalna obsługa techniczna zawsze gotowa jest do pomocy. Nasze przestrzenie dysponują też przestronnym zapleczem cateringowym i technicznym. 

Elastyczność przestrzeni: Nasze sale konferencyjne są dostosowane do różnych rodzajów wydarzeń. Bez względu na to, czy organizujesz mniejsze spotkanie czy dużą konferencję, mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dysponujemy powierzchniami od 20 do 2200 metrów, które można łączyć lub dzielić i aranżować na wiele sposobów. 

Wyśmienita kuchnia: Nasz catering serwuje dania przygotowywane z najwyższą starannością, dostosowane do potrzeb Twoich gości. Nasze menu na Twoich wydarzeniach firmowych na Enea Stadionie to gwarancja zadowolenia każdego uczestnika. 

Miejsce do parkowania: Enea Stadion posiada również 1800 strzeżonych miejsc parkingowych zlokalizowanych przy samym obiekcie oraz miejsca ze stacjami do ładowania aut elektrycznych.

Liczba i daty wolnych terminów rezerwacji powierzchni konferencyjno-szkoleniowych są ograniczone, dlatego skontaktuj się z nami już teraz.

 


 

 

 

Wypełnij formularz… oddzwonimy.