Enea Stadion

Bankiety i jubileusze firmowe

Wynajem sali w Poznaniu na każdą okazję

W ofercie Enea Stadion znajdą Państwo między innymi możliwość wynajmu sal na różnego rodzaju okoliczności. Bankiety i jubileusze firmowe w jednej z naszych luksusowych sal, będzie spotkaniem, które z całą pewnością zapadnie w pamięci pracownikom. Nasza oferta sprawia, że wynajem sali w Poznaniu jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Zapewniamy doskonale warunki pobytu dla naszych gości, tak, aby czuli się zaopiekowani i dopieszczeni pod każdym względem.

Już na wstępie powita Państwa rozległy parking, na którym bez problemu pomieszczą się samochody wszystkich uczestników bankietu. Przestronne sale dopasowane są do różnorakich potrzeb klientów. Dzięki temu Enea Poznań to idealne miejsce dla zorganizowania każdego rodzaju imprezy firmowej, zarówno w kameralnym gronie, jak i dla przedsiębiorstwa z dużą liczbą pracowników.

Zorganizuj z nami swoją imprezę firmową

Jeśli interesuje Państwa wynajem sal w Poznaniu, Enea Stadion to miejsce idealne. Nasze sale łączą w sobie bowiem luksusowy charakter z przyjazną atmosferą. Pracownicy Waszej firmy spędzą niezapomniane chwile w prestiżowym, nowoczesnym wnętrzu. Wynajmując jedną z naszych sal, możecie być Państwo również spokojni o serwowane dania. Zapewniamy bowiem najwyższej jakości zaplecze cateringowe. O komfort Waszych doznań smakowych zadbają profesjonaliści, doświadczenie w organizacji tego typu spotkań.

Do Państwa dyspozycji jest aż 49 sal, dlatego bez względu na ilość uczestników każdy znajdzie u nas miejsce idealne dla siebie. W każdej z sal stworzymy dla Was doskonały klimat, który sprawi, że firmowe spotkanie przebiegnie w idealnej atmosferze.

Organizacja wydarzeń

Zorganizuj niezapomniane wydarzenie

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na imprezę firmową.