Enea Stadion

Pikniki firmowe

Event outdoorowy

Chcesz zrealizować atrakcyjny event dla pracowników i szukasz ciekawego miejsca, w którym są organizowane wyjątkowe pikniki firmowe w Poznaniu? Skorzystaj z nieograniczonych możliwości proponowanych przez Enea Stadion! Organizacją Twojego pikniku firmowego zajmą się doświadczeni event managerowie, którzy kompleksowo zatroszczą się o właściwy przebieg wydarzenia. Zadbamy o wszystko: znakomicie przygotowane strefy piknikowe, piękne widoki, doskonały catering, zaplecze sanitarne oraz emocjonujące atrakcje na piknik firmowy.

Postaw na ofertę Enea Stadion i zorganizuj mistrzowski piknik, który zapisze się złotymi zgłoskami historii Twojej firmy!

Sprawdź naszą ofertę!

Unikalne pikniki firmowe na Enea Stadion

Dla wielu przedsiębiorstw piknik firmowy jest jednym z najważniejszych wydarzeń w całym roku. Wyjątkowość tego plenerowego eventu sprawia, że wymagania wobec organizatora rosną i musi on bardzo się postarać, aby spełnić oczekiwania firmowej społeczności.

Planując pikniki firmowe Poznań, trzeba podjąć kluczową decyzję dotyczącą tego, jakie miejsce organizacji wydarzenia wybrać. Jeśli chcesz zdecydować się na oryginalne rozwiązanie, które zapewni uczestnikom eventu wiele pozytywnych emocji, to Enea Stadion będzie idealnym wyborem. To nowoczesny obiekt położony w korzystnej lokalizacji. Dojazd do niego jest bardzo wygodny, niezależnie od tego, czy zaproszony gość zdecyduje się na podróż autem, czy komunikacją miejską. Warto podkreślić, że przy samym Stadionie znajduje się wiele miejsc parkingowych, dzięki czemu Twoi pracownicy nie będą musieli tracić czasu na długotrwałe poszukiwania miejsca parkingowego.

Na szczególną uwagę zasługują przestrzenie, jakie Enea Stadion oferuje klientom, zainteresowanym organizacją pikniku firmowego na jego terenie. Posiadamy dwie wyjątkowe strefy piknikowe – Strefę Sportu oraz Letnią Strefę B17, a także Salę Legend, która wraz z promenadą Stadionu sprawdzi się doskonale jako miejsce organizacji wydarzenia półotwartego. Niezależnie od tego, na jaką strefę się zdecydujesz, zapewniamy znakomity catering będący gwarancją kulinarnej satysfakcji dla uczestników imprezy firmowej.

Poznaj każdą z naszych przestrzeni i wybierz tę, która najlepiej wpasuje się w plan pikniku dla Twojej firmy!

Strefa Sportu – doskonałe miejsce na aktywną integrację

Strefa Sportu to ponad 7500 m2 przestrzeni, którą możemy zwiększyć aż do niemal 13000 m2. Jest ona wprost stworzona do organizacji pikników firmowych, gdzie od 150 do nawet 3000 zaproszonych osób może zaznać prawdziwie sportowych emocji! Drużynowa rywalizacja to świetny sposób na integrację między różnymi działami i wzmacnianie team buildingu wśród współpracowników. Nasi event managerowie mogą zorganizować dla Ciebie firmowy turniej piłkarski, siatkarski lub olimpiadę – w Strefie Sportu znajdują się między innymi dwa boiska piłkarskie i boisko do siatkówki. W czasie, gdy dorośli będą wspólnie walczyć o zwycięstwo w rozgrywkach, ich pociechy mogą skorzystać ze świetnie wyposażonego placu zabaw, na którym czeka ich wiele atrakcji.

Jak dobrze wiemy, pogoda lubi płatać figle w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego, decydując się na piknik firmowy w Strefie Sportu, możesz dodatkowo wynająć halę namiotową o powierzchni 800 m2. W ten sposób zabezpieczysz się na wypadek deszczu i unikniesz sytuacji, w której nagłe opady popsują świetną atmosferę.

Letnia Strefa B17 – zorganizuj piknik firmowy w kameralnym tonie

Czy jest możliwe, aby zorganizować piknik firmowy z dala od miejskiego hałasu i zasięgu wzroku postronnych osób? Nasza druga przestrzeń piknikowa, Letnia Strefa B17, stanowi dowód na to, że da się osiągnąć ten cel. Wyróżnia ją doskonała lokalizacja – Letnia Strefa jest ukryta za Trybuną II oraz sąsiaduje Fortem VIII. Decydując się na nią, możesz zapewnić gronu od 150 do 3500 gości, piknikową enklawę zapewniającą kameralny nastrój w środku Poznania.

Dostępna przestrzeń licząca 9500 m2, z opcją zwiększenia do blisko 13000 m2, pozwala zorganizować liczne atrakcje na piknik firmowy. W okresie letnim w Letniej Strefie B17 odbywają się koncerty, które dostarczają świetnych muzycznych wrażeń uczestnikom eventu. Zaproszeni goście mogą, w chwili przerwy od rozrywki, skosztować dań przygotowanych przez nasz catering lub skorzystać z zaplecza sanitarnego.

W kontekście wydarzeń, jakimi są pikniki firmowe w Poznaniu, warto wspomnieć również o tym, że za Trybuną II znajduje się zielony skwer, gdzie tworzymy strefy chillout pozwalające na czerpanie przyjemności z naturalnego piękna otoczenia. Prawdziwą perełką Letniej Strefy jest możliwość obserwacji wyjątkowego zachodu słońca, który jest szczególnie urzekający, gdy panuje ładna pogoda.

Jeśli zależy Ci na dodatkowym wyróżnieniu Twojego pikniku firmowego, to możesz zorganizować uczestnikom wydarzenia koncert na murawie Enea Stadionu. W takim przypadku łączymy Letnią Strefę oraz Trybunę II w taki sposób, że zaproszony artysta zagra koncert na specjalnej scenie, postawionej na płycie Stadionu. Jak widzisz, dla naszych event managerów ograniczenia nie istnieją – ich wiedza i zaangażowanie pozwalają przygotować pikniki firmowe przekraczające najśmielsze oczekiwania.

Wyjątkowa Sala Legend wraz z promenadą Enea Stadionu

Innym wartym rozważenia miejscem na pikniki dla firm oraz integrację odbywające się na zewnątrz jest Sala Legend. Dysponuje ona przestrzenią 1000 m2, w której doskonale bawić może się od 50 do 400 osób. Sala Legend słynie z oryginalnego, klubowego charakteru oraz efektownego, dużego baru. Zorganizowane w niej pikniki firmowe Poznań zyskują unikalny klimat, jakiego nie da się odtworzyć gdzie indziej.

Uczestnicy eventu odbywającego się w Sali Legend mogą z niej bezpośrednio wyjść na promenadę Enea Stadionu, która zwiększa dostępną powierzchnię i umożliwia organizację. To rozwiązanie pozwala im napawać się jedynymi w swoim rodzaju widokami. Każdy kibic może przyjrzeć się dokładnie nowoczesnym boiskom treningowym Lecha Poznań. Osoby fascynujące się impresjami natury mają szansę natomiast przyjrzeć się skrzącemu się od barw zachodowi słońca nad Laskiem Marcelińskim.

Organizacja wydarzeń

Zorganizuj niezapomniane wydarzenie

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na imprezę firmową.