Enea Stadion

Koncerty i Festiwale

Niezapomniane dźwięki, niepowtarzalna atmosfera

Enea Stadion to idealna przestrzeń do organizacji  eventów, koncertów i festiwali. Przestronne, prestiżowe sale z widokiem na murawę zagwarantują niepowtarzalną atmosferę.

Letnia Strefa B17 to wyjątkowa przestrzeń znajdująca się tuż przy Enea Stadionie. Organizacja koncertów w otwartej przestrzeni otwiera nowe możliwości.

Enea Stadion pomieści setki, a nawet tysiące widzów. Zapewnimy Ci elastyczność w dostosowaniu przestrzeni do różnych stylów muzycznych i koncepcji artystycznych. Niezależnie od tego, czy planujesz intymny koncert w zamkniętym wnętrzu stadionu, czy spektakularne show na otwartej murawie, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować Twoją wizję.

Festiwale Food Trucków – Kulinarna podróż bez wyjeżdżania z miasta?

Dzięki wydarzeniom, takim jak Festiwale Foodtrucków to jest możliwe!
Niezwykła streetfoodowa kuchnia, od kanapek prosto z 5th Ave. po orientalne dania z makaronów i ryżu, aż po pierogi zza wschodniej granicy. Wszystkie te dania, oraz całe mnóstwo innych pyszności czeka za każdym razem kiedy na Enea Stadionie pojawiają się foodtrucki.

Nie trzeba zapewne dodawać, że piknikowy charakter wydarzenia nie tylko wzmaga apetyt ale także wytwarza niezwykły klimat do spożywania posiłków.

Organizacja wydarzeń

Zorganizuj niezapomniane wydarzenie

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na imprezę firmową.