Blog

Miejsce na imprezę integracyjną – jak wybrać najlepsze?

Właściwe miejsce na imprezę integracyjną jest tak samo ważne jak atmosfera towarzysząca takiemu spotkaniu.

Właściwe miejsce na imprezę integracyjną jest tak samo ważne jak atmosfera towarzysząca takiemu spotkaniu. Mało tego! Czasami to, jaki lokal do wynajęcia na imprezę wybierzesz, będzie miało bezpośredni wpływ na jej przebieg i satysfakcję uczestników. Impreza firmowa to ważne wydarzenie: pomaga nawiązywać nowe znajomości, zażegnywać ewentualne konflikty w zespole, a także wpływa na dobrą opinię o pracodawcy. Jeżeli nie wiesz, gdzie mogłaby odbyć się Twoja impreza integracyjna – zachęcamy do przeczytania naszego artykułu!

Jak wybrać najlepsze miejsce na imprezę integracyjną?

W pierwszej kolejności zapoznaj się z topografią Twojego miasta. Zakładamy, że uczestnicy imprezy integracyjnej będą chcieli, aby to wydarzenie odbyło się w mieście, w którym siedzibę ma ich firma. Dobrze jest wybrać miejsce, w którym goście::

  • będą czuli się komfortowo,
  • będą mieli dużo miejsca na rozmowy i zabawę,
  • będą obsługiwani przez profesjonalny zespół, 
  • będą mieli wszędzie blisko: do domu, do hotelu i do wszystkich środków komunikacji,
  • spędzą wyjątkowy czas w niebanalnym otoczeniu.

Rozwiązaniem jest Stadion Poznań! To miejsce to nie tylko piłka nożna i koncerty. Infrastruktura Stadionu Poznań umożliwia również organizację spotkań biznesowych, imprez służbowych i integracyjnych, eventów, konferencji i innych wydarzeń – nie tylko z dziedziny sportu!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalu na imprezę integracyjną?

Dobry lokal na imprezę integracyjną powinien być kompleksowo wyposażony i wygodny dla uczestników zabawy. Stadion Poznań to restauracja, loże, klub i sale konferencyjne. Wszystko zebrane w jednym miejscu, do którego niezwykle łatwo trafić! O udany przebieg Twojej imprezy integracyjnej zadbają wykwalifikowani pracownicy, którzy mają duże doświadczenie w organizacji tego rodzaju eventów – zarówno tych kameralnych, jak i na większą skalę.

Przy wyborze najlepszego miejsca na imprezę firmową w pierwszej kolejności warto określić, jak liczne będzie grono potencjalnych, zaproszonych uczestników zabawy i oszacować liczbę dostępnych miejsc w lokalu. Duże firmy mają często spory problem w znalezieniu na tyle przestronnego lokalu, który bez problemu pozwoliłby na organizację wielkiej, ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej imprezy integracyjnej. Decydując się na zabawę w Stadion Poznań, możesz bez problemu zorganizować np. przyjęcia świąteczne, noworoczne lub uczcić w firmie otwarcie nowego działu. Duża przestrzeń, ogromny parking i co najważniejsze doświadczeni event managerowie to gwarancja udanej, duuuuużej imprezy!

Idealny lokal do wynajęcia na imprezę? Postaw na Stadion Poznań! Do naszych specjalizacji zaliczane są konferencje, organizacja eventów, koncertów i oczywiście… wydarzeń sportowych. Jeżeli planujesz właśnie przyjęcie służbowe, sprawdź koniecznie ofertę na zawsze udane imprezy integracyjne Poznań!

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na imprezę firmową.