Blog

Co to jest event firmowy?

Jedną z popularniejszych metod na to, jak skutecznie zintegrować zespół w pracy, jest event firmowy. Co to takiego i czy łatwo zorganizować tego typu imprezę? Podpowiadamy!

Jedną z popularniejszych metod na to, jak skutecznie zintegrować zespół w pracy, jest event firmowy. Co to takiego i czy łatwo zorganizować tego typu imprezę? Podpowiadamy!

Co to jest event firmowy?

Słowo „event” z języka angielskiego oznacza po prostu wydarzenie. Event firmowy jest zatem zorganizowanym, a także szczególnym wydarzeniem, na które zaproszone są osoby z danego biura, instytucji czy też przedsiębiorstwa. Eventy firmowe są obecnie bardzo popularną formą na zintegrowanie pracowników. To idealny czas na to, by móc porozmawiać i poznać się w nieco mniej oficjalnych warunkach.

Każda firma może samodzielnie zaplanować swój firmowy event. Można również znacząco ułatwić taki proces i zlecić organizację takiego wydarzenia specjalistom, takim jak doświadczeni event managerowie pracujący dla Stadionu Poznań. Aby impreza taka była naprawdę dobra, konieczne jest spełnienie kilku warunków.

Zorganizowanie eventu firmowego – od czego zacząć?

Wiemy już, co to jest event firmowy. Zorganizowanie swoim pracownikom eventu firmowego niesie ze sobą wiele korzyści. Dostatecznie zgrana ekipa może pracować znacznie wydajniej, co z kolei przełoży się na zyski danego przedsiębiorstwa. Zapewnienie odpowiedniej rozrywki, a także możliwości wypoczynku w wyjątkowych okolicznościach z pewnością będzie mile widziane przez każdego pracownika.

Stadion Poznań – idealne miejsce na event firmowy oraz wiele innych imprez

Najważniejszym aspektem dla organizatora jest konieczność znalezienia odpowiedniego miejsca. Powinno ono być na tyle duże, by bez problemu pomieścić wszystkich zaproszonych gości. Konieczne będzie także pomyślenie o cateringu oraz ewentualnym animatorze, który przygotuje wszystkie atrakcje dla zaproszonych gości.

Warto celować w oryginalne przestrzenie, które zapadną pracownikom na długo w pamięci. Szczególnie dobrym pomysłem będzie Stadion Poznań. To na pozór związane wyłącznie z piłkarskimi uniesieniami miejsce już dawno otworzyło swoje drzwi również na inne doznania! Miejsce to posiada wiele przestronnych i klimatyzowanych sal, które zapewnią komfort wszystkim przybyłym gościom. Często organizuje się tu różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w Poznaniu, które zawsze stanowią niezapomniane wydarzenie.

Organizator eventu firmowego może także liczyć na pomoc w tym dość trudnym zadaniu. Nasi pracownicy doradzą najlepsze rozwiązania, a co równie ważne – zorganizują dla wszystkich gości wyjątkowy catering! Integrowanie się z widokiem na murawę i inne ekscytujące elementy boiska sportowego na pewno pozostanie wyjątkowym wspomnieniem dla każdego zaproszonego gościa.

Stadion Poznań dysponuje tak wielką przestrzenią, że z powodzeniem można tu urządzać różnego rodzaju zabawy czy konkursy. Nie ma przypadku w tym, że to właśnie u nas często wiele osób decyduje się organizować imprezy integracyjne w Poznaniu, które cieszą się niezwykłą popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą usług, jakie Stadion Poznań przygotował dla swoich gości. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego obiektu – każdy jest u nas mile widziany!

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na imprezę firmową.