Blog

Impreza integracyjna – poznaj ciekawe pomysły na organizację wyjątkowego eventu firmowego

Marzy Ci się firmowa impreza integracyjna, ale pomysły na jej organizację, jak na złość, nie chcą wpaść do głowy?

Marzy Ci się firmowa impreza integracyjna, ale pomysły na jej organizację, jak na złość, nie chcą wpaść do głowy? Spokojnie. Pomożemy Tobie i Twojej firmie w organizacji tak ważnego wydarzenia. Wsparcie zapewnią nasi doświadczeni event managerowie, dzięki którym ta integracja zapisze się złotymi zgłoskami w Waszej historii. Stadion Poznań oferuje ogromną przestrzeń, którą może posłużyć do zaplanowania różnorodnych aktywności w trakcie integracji firmowej. Chcesz poznać przykładowe możliwości? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Impreza integracyjna – pomysły na ciekawe spotkania firmowe

Wcale nie tak łatwo znaleźć pomysł na spotkanie integracyjne. Trzeba dopasować jego styl do pracowników, by każdy mógł poczuć się swobodnie. Różne grupy wiekowe, charakter poszczególnych osób, a nawet stanowiska w firmie sprawiają, że kiedy już nadszedł moment planowania, trudno wybrać opcję, która zadowoli wszystkich. Tutaj z pomocą przychodzi Stadion Poznań. Jakie pomysły przygotowaliśmy dla Twojej firmy?

Piknik w zielonej scenerii

Impreza integracyjna dla pracowników na świeżym powietrzu to sposób na przełamanie barier i stworzenie przestrzeni do rozmów między pracownikami w swobodnej atmosferze. Na takie eventy szczególnie polecamy Letnią Strefę Bułgarska 17. Kameralna przestrzeń z pięknymi widokami i bliskością natury sprawia, że jest to niezwykłe miejsce wręcz stworzone do organizacji małych, jak i dużych pikników firmowych.

Mini zawody sportowe dla miłośników rywalizacji

Stadion Poznań to miejsce nierozłącznie kojarzone ze sportem. Warto wykorzystać to podczas organizacji eventu firmowego. Wybierając nasz obiekt sugerujesz pracownikom, że impreza integracyjna i pomysł na nią będą związane ze zdrową rywalizacją i aktywnością fizyczną. Zwłaszcza warto wykorzystać do tego naszą Strefę Sportu. Na jej terenie znajdują się:

  • 2 boiska piłkarskie,
  • boisko do siatkówki.

Wiemy jednak, że nie każdy jest urodzonym piłkarzem lub siatkarzem. Dlatego nasi event managerowie pomogą zorganizować mini olimpiadę, składającą się z kilku dyscyplin. Rywalizacja między działami czy w wymieszanych składach? Niezależnie od wyboru Twoją firmę czekają niezapomniane wrażenia sportowe!

Zabawa w Klubie Muzycznym B17

Na terenie Stadionu Poznań znajduje się też Klub Muzyczny B17. Kto powiedział, że spotkanie integracyjne musi być utrzymane w oficjalnym tonie? Impreza w klubie jest dobrą opcją, nawet jeśli firma zatrudnia osoby w różnym wieku. Kiedy młodzież będzie szalała na parkiecie, starsi wygodnie rozsiądą się w lożach lub na odwrót…

Interesuje Cię niezapomniana integracja pracowników i pomysły na wspólne spędzenie czasu? Skontaktuj się z event managerami Stadionu Poznań, którzy zaproponują jeszcze wiele innych ciekawych rozwiązań.

Wykorzystaj nasze przestrzenie do organizacji wyjątkowego wydarzenia. Imprezy integracyjne Poznań – event zorganizowany na terenie Stadionu Poznań nawet długo po zakończeniu eventu będzie tematem rozmów w Twojej firmie.

Dlaczego warto zorganizować imprezę integracyjną na Stadionie Poznań?

Stadion Poznań to nie tylko wielkie, sportowe emocje. Spotkania integracyjne pracowników, pikniki firmowe, konferencje czy targi również zorganizujesz na terenie obiektu. Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami? Gwarantujemy:

  • wsparcie doświadczonych event managerów, dla których nie ma wydarzeń niemożliwych do organizacji,
  • ogromną przestrzeń, z wieloma strefami, spośród których wybierzesz tę idealną na imprezę integracyjną,
  • dużą liczbę miejsc parkingowych wokół Stadionu Poznań,
  • dogodną lokalizację obiektu,
  • profesjonalny catering, który zadba o to, by każdy uczestnik imprezy integracyjnej mógł spróbować czegoś niezwykle pysznego,
  • możliwość organizacji imprezy integracyjnej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu.

To tylko niektóre korzyści, które przemawiają za wyborem Stadionu Poznań w celu organizacji imprezy integracyjnej. Nie zastanawiaj się dłużej, nie szukaj pomysłów, tylko skontaktuj się z nami, a zaplanowana przez Ciebie impreza firmowa będzie długo mile wspominana przez pracowników.

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na imprezę firmową.