Blog

Rozegraj mecz na Enea Stadionie!

Osoba lub instytucja, która wylicytuje za najwyższą kwotę aukcję, będzie miała prawo rozegrać piłkarskie spotkanie na murawie, na której na co dzień grają zawodnicy KKS Lech Poznań.

Podczas 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do zlicytowanie jest mecz na boisku głównym Enea Stadionu.

“Chcemy jako zarządca stadionu, dołożyć swoją małą cegiełkę do tej szczytnej akcji jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Enea Stadion to największa i najważniejsza w Wielkopolsce arena rozgrywek sportowych ale także miejsce ciekawych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Myślę, że zwycięzca aukcji wychodząc na murawę będzie mógł poczuć niepowtarzalny klimat Enea Stadionu” – mówi Małgorzata Sak dyrektor ds. hospitality Spółki Stadion Poznań.

Mecz zostanie rozegrany 26 maja, a więc będzie ostatnim spotkaniem w rundzie wiosennej na Enea Stadionie. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Enea Stadionu. Zwycięzca aukcji sam dobiera sobie 22 zawodników, którzy zagrają w spotkaniu. Mecz będzie trwał 2 x 30 minut z przerwą 15-minutową. Spółka Stadion Poznań zapewnia skład sędziowski, oznakowanie boiska i piłki do gry.

Aukcję można znaleźć pod adresem: https://allegro.pl/oferta/rozegraj-mecz-na-enea-stadionie-15080816986